WYSYŁKA

  1. Wysyłkę zamówionego towaru realizujemy za pomocą najpopularniejszych firm kurierskich takich jak DHL, UPS, FEDEX, DPD, GLS oraz Poczta Polska.
  2. W przypadku gdy Klient preferuje inny sposób dostawy niż jest możliwy na sklepie, należy się skontaktować z nami w celu ustalenia szczegółów.
  3. Czas między otrzymaniem zamówienia a nadaniem towaru to do 48h o ile nie napisano inaczej przy danym produkcie. Czas dostawy w większości przypadków wynosi do 48h w dni robocze. Jeśli w tym czasie występuje święto, weekend itp. okoliczności czas dostawy może się wydłużyć.
  4. Koszty dostawy są wyświetlane automatycznie podczas składania zamówienia na sklepie i zależne są od wybranego sposobu dostawy i płatności oraz wagi czy rozmiarów części z złożonego zamówienia.

ZWROTY

  1. Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2002 roku 'O ochronie praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny' (Dz.U. z 2000 r. Nr 22 poz.271) Klient ma prawo do rezygnacji z zakupu dokonanego na stronie wwwxtune.eu bez podania przyczyny w terminie 14 dni od dnia otrzymania przesyłki.
  2. Przed dokonaniem zwrotu należy się skontaktować z nami w celu ustalenia szczegółów.
  3. Zwracany produkt musi być kompletny
  4. Zwrot przyjmiemy tylko wtedy, gdy produkt nie nosi śladów użycia, nie był kopiowany ani nie został w żaden sposób uszkodzony. Dotyczy to również oryginalnego opakowania.
  5. Zwrócony towar należy bezpiecznie zapakować wraz z kopią dokumentu zakupu i odesłać na adres naszej firmy na swój koszt. Przesyłki na nasz koszt nie będą przyjmowane i będą zwracane do nadawcy.